O Nas
O Nas zapisać tę stronę jako PDF wydrukuj tę stronę
20 LAT DOŚWIADCZENIA W PRZEMYŚLE ODZIEŹOWYM ZAPEWNIANIE JAKOŚCI PRODUKCJI

Rozumiemy ważność jakości i terminowości produkcji po konkurencyjnej cenie. Nasi klienci z całego świata wierzą w nasze usługi, naszą kontrolę produkcji i finalny odbiór towaru. W czasie procesu produkcyjnego od inspekcji tkaniny do finalnej inspekcji produkcji międzynarodowy zespół ekspertów nieprzerwanie monitoruje jakość, abyś otrzymał nienaganny produkt.

FINANSE I LOGISTYKA

Dostarczanie rozwiązań "pod klucz" jest nieodłączną cechą naszej firmy. Jesteśmy tu, aby zaoferować Ci kompletne rozwiązania finansowe i logistyczne. Powiedz nam co i kiedy chcesz otrzymać w swoim centrum dystrybucyjnym, a Polaris to dla Ciebie zrobi!
Crefo Certificate 2013

Polaris został założony w roku 1992 przez Ryszarda Słomkę, aby służyć naszym klientom w lokowaniu produkcji we Wschodniej Europie. Szybko ewoluował z małego agenta do firmy produkcyjno-handlowej zapewniającej w pełni zintegrowaną usługę, działając na całym świecie z produkcją w Europie i Azji.

Dzisiaj obsługujemy klientów w Europie i Ameryce Północnej dostarczając im rozwiązania wykonane "pod klucz" dostosowane do ich potrzeb oraz oferując najnowocześniejszą usługę i produkcję najlepszej jakości.

Nasza główna siedziba finansowa i administracyjna mieści się w Wiedniu, w Austrii. Ponadto posiadamy biura wspomagające sprzedaż i punkty operacyjne naszego przedsięwzięcia w Europie i Azji.

PROJEKT I JEGO ROZWÓJ

Zatrudniając ponad 2000 osób na całym świecie Polaris jest nie tylko liderem w produkcji, ale wyróżnia się także w projektowaniu i rozwoju projektu. Z naszymi własnymi wzorcowniami i centrami projektowymi w Europie i Azji jesteśmy w stanie tworzyć kompletne kolekcje od projektu do produktu finalnego.

Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych techników stworzy szablon z prostego rysunku projektanta. Dla Twojej pełnej satysfakcji nasze zespoły handlowe wyszukają tkaniny i dodatki, aby stworzyć Twoje wzory w naszych wzorcowniach.