About us
ROZWIĄZANIA "NA MIARĘ" zapisać tę stronę jako PDF wydrukuj tę stronę
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i elastyczności zawsze staramy się zaproponować klientom dodatkową wartość, aby stworzyć dla Ciebie rozwiązanie indywidualne.

Zwykle rynek dyktuje kryteria wyboru miejsca produkcji. Dzięki dużej dostępności krajów i producentów mamy dziś wiele możliwości produkcyjnych. To powoduje, że trudno jest podjąć decyzję, gdzie produkować. Z drugiej strony ważne jest, aby zmniejszyć ilość dostawców i koncentrować produkcję, aby móc reagować szybko na innowacje w modzie i być pewnym, że Twój produkt ma stabilną i wysoką jakość, a Twoje intencje i filozofia marki jest dobrze zrozumiana i zinterpretowana w ciągu całego procesu produkcyjnego.

Elastyczność, dobre ceny i globalna usługa
wyróżniają nasz produkt.

Globalizacja produkcji wymaga zmierzenia się z rosnącymi obawami w łańcuchu logistycznym. Oczekujesz Swojego towaru w odpowiednim czasie w Swoim centrum dystrybucyjnym. Aktualna sytuacja ekonomiczna wymaga kompetentnego prowadzenia produkcji i dogłębnej analizy Twojego produktu.

Tylko wtedy możesz sprostać ciągłym wymaganiom rynku odzieży i dalej się rozwijać. Możesz otrzymać idealny produkt tylko optymalizując zaopatrzenie i produkcję.

POLARIS OFERUJE PEŁNĄ USŁUGĘ,
ABY ROZWIĄZAĆ TWOJE PROBLEMY!

W ciągu ostatnich 20 lat rozwinęliśmy światową sieć producentów. Nasza usługa to elastyczność, terminowa dostawa produktu wyjątkowej jakości po dobrej konkurencyjnej cenie.

Zaspokajamy potrzeby klientów oferując produkt i usługi indywidualnie dla każdego klienta. Zlecając nam produkcję otrzymasz dopasowany do siebie program, rozwiązania stworzone dla Twoich potrzeb i elastyczność w projekcie i produkcji, których nigdzie indziej nie znajdziesz. Oferujemy Ci unikalny światowej klasy produkt dzięki głębokiemu zrozumieniu Twoich potrzeb.