Zapewnienie jakości produkcji
PRODUKCJA I GWARANCJA JAKOŚCI zapisać tę stronę jako PDF wydrukuj tę stronę

Naszym głównym celem jest dostarczenie do naszych klientów tylko produktów odpowiedniej jakości. Przykładając szczególną uwagę do jakości towaru, niezależny zespół 50 techników Polarisu monitoruje każdy etap przygotowania produkcji, zapewniając, że tylko wyroby z perfekcyjną jakością będą do Ciebie wysłane. Nasi technicy pracują nad technologią, kontrolą jakości bezpośrednio w fabrykach, jako że jest to jedyny sposób, abyś miał pewność otrzymania wyrobów zgodnych z Twoimi oczekiwaniami co do ich jakości.

Kompetencja i konsekwencja w działaniu

PRODUKCJA

Dzisiaj naszymi głównymi miejscami produkcji są: Mołdawia, Ukraina, Polska, Wietnam, Chiny i Bangladesz. Produkujemy z wieloma partnerami z Azji na rynek europejski i amerykański. W Europie, Polaris jest stuprocentowym właścicielem 2 fabryk odzieżowych. Nasza fabryka "Polstar" znajduje się na Ukrainie i specjalizuje się w produkcji spodni oraz posiada własną pralnię. Fabryka jest dobrze znana naszym kontrahentom ze swojej terminowości, solidności i jednym z najszybszych na rynku czasem wykonania zleceń. W Mołdawii nasza fabryka "Tricon" specjalizuje się w produkcji kurtek damskich, płaszczy i wyrobów dzianinowych dla najbardziej wymagających klientów z Europy i Stanów Zjednoczonych

Krótkie terminy dostaw - szybkie wykonywanie zleceń

Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się ulokować swoją produkcję, Polaris koordynuje i nadzoruje cały proces produkcji i zapewnia dostawę wyrobów gotowych "door-to-door". Nasi menedżerowie w Azji i Europie zajmują się całym procesem produkcji dla Ciebie włączając:
  • tłumaczenie dokumentacji technicznej
  • prace z fabrykami nad planowaniem produkcji
  • prace z klientami nad wykonaniem zlecenia
  • nadzorowanie całego procesu produkcji
KONTROLA JAKOŚCI

Kontrola jakości jest jedną z tych płaszczyzn, na których Polaris się wyróżnia. Zatrudniamy zespół prawie pięćdziesięciu doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych techników, którzy nadzorują produkcję w fabrykach. Nasz zespół techniczny jest obecny na każdym etapie produkcji, począwszy od sprawdzenia tkaniny do etapu przedprodukcyjnego, aby zapewnić, że wszystko jest dobrze przygotowane przed rozkrojem tkaniny. Podczas produkcji nasz zespół przeprowadza codzienne kontrole na liniach produkcyjnych, aby uniknąć problemów podczas procesu produkcji. Po zakończeniu produkcji przeprowadzamy kontrole przed pakowaniem zanim sprawdzimy wyroby podczas kontroli ostatecznej. Ostateczna kontrola jakości może być stuprocentowa lub też wg takiego poziomu AQL jaki wybierzesz.