About us
LOGISTYKA zapisać tę stronę jako PDF wydrukuj tę stronę
Logistyka i rozwiązania logistyczne są integralną częścią usług Polarisu.
Dwie związane z nami firmy spedycyjne oraz broker celny przyczyniają się do bezproblemowego przebiegu międzynarodowego transportu i odpraw celnych - na całym świecie.

Oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne. Organizujemy i kontrolujemy przepływ surowców do fabryk produkcyjnych, niezależnie od tego czy są one wysyłane od Twoich nominowanych dostawców czy też od naszych własnych.

Polaris koordynuje i nadzoruje cały proces produkcji włączając dostawę "door-to-door" wyrobów gotowych.

Nasze własne platformy logistyczne w Azji i Europie są odpowiedzialne za wszelkie kwestie celne i niezbędne formalności. Kontrolują one przepływ towarów do naszych fabryk i zajmują się wszystkimi procedurami wysyłkowymi, gdy towary są w drodze do Ciebie.

Oferujemy szczegółowe rozwiązania dla naszych klientów gdzie towary
mogą być wysłane do Twojego magazynu lub dostarczone w systemie "door-to-door".
Niezależnie od tego, czy chcesz jedną wysyłkę czy też kilka w różne miejsca, zawsze będziesz miał kompletny i przejrzysty podgląd statusu przesyłki.

PEŁNE UBEZPIECZENIE TOWARÓW W TRANZYCIE

Naturalnie wszystkie towary, które wysyłamy są w pełni przez nas ubezpieczane. Niezależnie od tego co się stanie, Twój towar jest bezpieczny w rękach Polarisu. Jeżeli chcesz lub życzysz sobie specjalnych rozwiązań magazynowych dla Twojego towaru, możemy zorganizować i zaoferować Ci również tę usługę. Nasz zespół logistyczny może stworzyć ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom - po prostu daj nam znać!